Marka Oluşturma ve Yönetimi

Marka Oluşturma ve Yönetimi

Markalama
Sektörünüzde sizi diğer rakiplerinizden ayıran en büyük fark marka kimliğiniz ve marka yönetiminizdir. Markanızı oluştururken hedefleriniz doğrultusunda sizi en doğru ifade eden çalışmaları hazırlıyoruz.

Tüm analizleri ve koşulları değerlendirip hazırladığımız logo ve sloganlar ile hedeflerinize emin adımlarla ilerlemenizi sağlıyoruz. Markanıza kimlik kazandırıyoruz.
Yeni oluşturacağınız veya renöve edeceğiniz markanızın; isminden logosuna, kurumsal kimlik kılavuzundan konumlandırmasına kadar tüm süreci titizlikle tasarlıyoruz.

Marka Adı ve Slogan Üretimi
Sizi tanımlayan sloganlarla akılda kalıcığınızı arttırıyor, markanıza müşteriler için değişmeyecek bir anlam yüklüyoruz.

Rakip ve Piyasa Analizi
Rakiplerinizin konumlandırmalarını, çalışmalarını inceliyor ve sizin yapmanız gereken hamleleri belirliyoruz. İlerlemeleri kaydedip piyasanızdaki liderliğe oynuyoruz.

Dijital Pazarlama Planlaması
Dijital platformlardaki pazarlama analizlerimizle nerelerde konumlanacağınıza karar veriyor, raporluyor ve planlıyoruz.

Sosyal Medya Danışmanlığı ve Yönetimi
Yeni dünyanın en etkili reklam ve iletişim ağında karmaşadan uzak, belirli amaçlar ve yöntemlerle yapmanız ve yapmamanız gerekenleri belirliyoruz. Etkili bir reklam ağı oluşturuyor ve sağlam adımlarla ilerliyoruz.

Kurumsal İletişim Danışmanlığı
Tüm marka ve pazarlama süreçlerinde partneriniz olarak markanıza değer katacak, güçlendirecek planlamalar ve yönetimlerle danışmanlığınızı yapıyor, bu zorlu süreçte sizlere yol gösteriyoruz.

Tel

+90 212 286 96 04

Adres

Maslak Mh. Ahi Evran Cd. No:29 Rentaş Tic. Mrk. Studyo No:100