Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Markanıza Değer Katan Tasarımlar
Her şeyin yenilendiği ve dijitalleştiği günümüzde, sizi ifade eden, rakipleriniz arasında fark yaratacağınız marka kimliklerini tasarlıyor ve firmanıza yeni bir yüz kazandırıyoruz.

Yeni oluşturacağınız veya renöve edeceğiniz markanızın; isminden logosuna, kurumsal kimlik kılavuzundan konumlandırmasına kadar tüm süreci titizlikle tasarlıyoruz.

Logo Tasarımları
Markanızı düşündüklerinde ilk akıllarına gelen, sizi anlatan, sizi tanımlayan, sizinle bir bütün olan logo çalışmaları yapıyoruz. Markanızın yüzünü tasarlıyoruz.

Kurumsal Kimlik Tasarımları
Sahip olduğunuz logonun markanız bünyesinde ihtiyaç duyduğunuz tüm alanlarda kurumsal kimliğinize uygun bir şekilde temsil etmesini sağlıyoruz. Sürprizlere hiç yer bırakmadan ileride karşılacağınız durumlar için de tasarımlarımız yapıyor markanızı geleceğe hazırlıyoruz.

Kurumsal Materyal Tasarımları
Kurum içi ya da dışında kullanmanız gereken tüm materyallerin tasarımlarını yapıyor, üretim süreçlerinde size destek oluyoruz.

Ambalaj Tasarımları
Markanın ve logonuzun en önemli tamamlayıcısı ambalajlarını tüm kurumsal kimlik tasarımı süreçklerine uygun, ürün ve markanızı tam olarak anlatacak şekilde ve yaratıcı tasarımlar ile şekillendiriyoruz. Hangi malzemelerde nasıl üretileceğine karar veriyoruz.

Baskı Hizmetleri ve Danışmanlığı
Broşürden el ilanına, kurum içi dergiden postere, kurumsal evraklardan ajandaya kadar markanızın ihtiyacı olan tüm basılı çalışmaları keyifle ve özenle hazırlıyoruz. Tüm baskı süreçlerini takip ediyor ve olması gereken en yüksek kalitede ürünler için danışmanlığınızı üstleniyoruz.

Tel

+90 212 286 96 04

Adres

Maslak Mh. Ahi Evran Cd. No:29 Rentaş Tic. Mrk. Studyo No:100