Web Tasarım ve Yazılımı

Web Tasarım ve Yazılımı

Size Özel Yazılımlar Çözüm Sunan Projeler
Modern, çözüm odaklı ve ihtiyaçlarınıza özel hazırladığımız tasarımlar ile web sitenizi yeniden yaratıyoruz…

Hem kurumsal hem e-ticaret sitesi için size özel hazırlanan ve kullanımınızı kolaylaştırdığımız panelimiz sayesinde sitenizi rahatça kendiniz kontrol edebilir, güncelleyebilirsiniz.
Ayrıca hazırladığımız yazılım sayesinde web sitenizi dijital pazarlama ve Seo güncel tekniklerine uyumlu olarak teslim ediyoruz.

Responsive Tasarımlar
En güncel cihazlar vetüm platformlarda sorunsuz ve kullanıcı deneyimine uygun arayüz tasarımları ve kodlamalarımızla responsive tasarımlar yapıyoruz.
Görüntülenme sorunlarını unutuyoruz.

Web Yazılım ve Programlama
İhtiyaçlarınıza özel yazılımlar ile ister raporlama, ister yönetim ve aklınıza gelebilecek her türlü yazılım çözümleri ile buradayız.

Mobil Cihazlar İçin Özel Tasarımlar
Kullanıcı tarafında payını sürekli yükselten mobil cihazlara özel tasarımlar ile kullanıcı deneyimini en yukarı taşıyor. Yaratıcı tasarımlar ile benzersiz uygulamalar üretiyoruz.

E-Ticaret Siteleri
Ürünlerinizin satışı için size özel butik ya da kompleks yapıda ihtiyacınıza uygun ve en önemlisi de sizin için kodluyoruz. Uygun alt yapılar ile hem pazarlama işlemlerinizi kolaylaştırıyoruz. Hem de sizin e-ticaret kabuslarınızdan uyandırıyoruz.

Arama Motoru Optimizasyonu
Kendimize ait yazdığımız ve geliştirdiğimiz içerik yönetim sistemleri, kodlamalar ve yazılımlar ile sorunsuzca SEO yapmanız için tüm gücümüz ile çalıyoruz. Var olan sistemlerinizi güncelliyor. Olması gerektiğinden daha iyi bir hale getiriyoruz.

Tel

+90 212 286 96 04

Adres

Maslak Mh. Ahi Evran Cd. No:29 Rentaş Tic. Mrk. Studyo No:100