Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya

Reklam Yönetimi
Potansiyel müşterilerinize ulaşamıyorsanız yada müşteri ağınızı genişletmek istiyorsanız, Dijital Pazarlama paketlerimiz ile performans reklamlarıyla harcadığınızın çok daha fazlasını geri kazanacaksınız.

Hedefimiz maliyetinizi en iyi şekilde optimize ederek gelirinizi en üst düzeye çıkarmak. Dijital Pazarlama çalışmalarımız, ölçümlenebilir, şeffaf ve yatırım maliyetiniz karşısında karlılığınızı her zaman arttırarak size performans katkısı sağlayacaktır.

Google Ads Reklam Yönetimi
Google reklamlarınızı yönetiyor, doğru planlama ve hareketlerle en iyi sonuç için çalışıyoruz.

Facebook ve Instagram Reklamları
Sosyal medyanın gücünü kullanarak pazarlama çalışmalarınızı en üst seviyeye çıkartıyoruz. Hedef kitlenizi doğru belirliyor ve en doğru kişilere ulaşıyoruz.

Youtube Reklam Yönetimi
En güncel pazarlama yöntemi haline gelen videolarda en doğru mecra olan YouTube hesaplarınızı ve reklamlarınızı planlıyor ve yönetiyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi
Marka değeriniz ve imajınız için olmazsa olmaz olan sosyal medya hesaplarınıza, sizi en iyi ifade edecek slogan ve görselleri hazırlıyor, paylaşımlar yapıyoruz.

Hazırladığımız metin ve görseller ile firmanıza ait sosyal medya hesaplarını yönetiyor, sosyal medya reklamları ile hedef kitlenize kolayca ulaşabilmenizi sağlıyoruz.

Tel

+90 212 286 96 04

Adres

Maslak Mh. Ahi Evran Cd. No:29 Rentaş Tic. Mrk. Studyo No:100